1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران آوادنت می‌توانند پس از تماس تلفنی و مطمئن شدن از موجودی و قیمت کالا از طریق درگاه اینترنتی وبسایت یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود یا موبایل بانک ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.
2. پرداخت کارت به کارت

کاربران آوادنت می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های مشخص شده ( از طریق تماس تلفنی ) کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) یا کارت به کارت اینترنتی و یا موبایل بانک استفاده کرد.
نکات
• جهت تحویل کالا، تحویل گیرنده سفارش می بایست کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد
• سفارشاتی که تا قبل از ساعت 13 ثبت شده باشد امکان ارسال در همان روز را دارند و مابقی سفارشات به روز بعد موکول می شود.
• به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا با فروشگاه تماس بگیرید
پس از ثبت سفارش کالا از طریق وب سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش امکان پذیر می باشد.
• دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، اندازه و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از مامور پست از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن 38689698-051 تماس حاصل نمایید