Direct USB در سنسورهای RVG

در ابتدای تولید سنسورهای RVG وجود باکس در سنسورهای با تکنولوژی قدیمی CCD جهت تقویت سیگنال و تبدیل آن به زبان قابل فهم برای کامپیوتر لازم و ضروری بود. اما امروزه در سنسورهای جدید با تکنولوژی CMOS ضمن بهبود کیفیت و توانایی الکترونیک سنسورها، اکثر کمپانی های تراز اول در تصویربرداری دیجیتال نسبت به حذف باکس و تبدیل سیستم به Direct USB اقدام کرده اند. هر چند اگر فاصله سنسور شما با کامپیوتر 6 متر یا بیشتر باشد می توانید از کمپانی تقاضای سنسور با باکس داشته باشید اما در شرایط عادی به دلیل کاربری ساده، احتمال خرابی کمتر و سهولت زیاد در عیب یابی احتمالی سنسور در آینده، خرید سنسورهای با اتصال مستقیم USB توصیه می گردد. وجود باکس تنها ریسک هنگ کردن سیستم، بالا رفتن اشتباهات کاربر، پیچیدگی کار با دستگاه، عیب یابی دشوارتر سیستم و در نهایت هزینه های بالاتر تعمیرات را به دنبال خواهد داشت.

اصطلاح Direct USB برای بیان نوع اتصال سنسور RVG به کامپیوتر گفته می شود. سنسورهایی که دارای این ویژگی باشند سنسورهایی هستند که به صورت مستقیم و بدون هیچ باکس ارتباطی به کامپیوتر متصل می شوند.

direct usb سنسور RVG

 نوع دیگر سنسورهای RVG برای ارتباط با کامپیوتر نیاز به باکس ارتباطی دارند. به صورتی که سنسور ابتدا به باکس متصل شده و سپس باکس به کامپیوتر ارتباط پیدا می کند.

direct usb تصویربرداری دیجیتال
به این مقاله امتیاز دهید
در حال ارسال
میانگین امتیاز 3.6 (5 رای)